A vb-ezüstérmes ellen folytatta őrült sorozatát az örmény válogatott

Caparrós csapata immáron kilenc mérkőzés óta nem talált legyőzőre.

Bár tavaly szeptemberben egy szkopjei vereséggel mutatkozott be Joaquín Caparrós az örmény labdarúgó-válogatott élén, azóta a csapat nem kapott ki, és immáron kilenc mérkőzés óta őrzi veretlenségét.

Hivatalos a Rossi-keret, Szoboszlai tényleg lemarad az Eb-ről
A lipcseiek középpályása mellett a Puskás Akadémia kapusa, Tóth Balázs és a felcsútiak védője, Spandler Csaba maradt ki.

Ebbe belefért az, hogy a csapat megnyerje a Nemzetek Ligája C divíziójának egyik csoportját, majd idén márciusban három győzelemmel kezdje a világbajnoki selejtezőket (Liechtenstein 1-0, Izland 2-0, Románia 3-2).

A válogatott kedden Velika Goricán a világbajnoki ezüstérmes horvátok ellen lépett pályára, és kisebb meglepetésre ezúttal is helyt állt.

A horvátok a 23. percben szereztek vezetést, Luka Modric jobb oldali szögletét követően Ivan Perisic fejelt szép gólt (1-0).

Azonban a 72. percben a csereként beállt Wbeymar Angulo betalált, a kolumbiai születésű középpályás 20 méteres bombával állította be az 1-1-es végeredményt.

A szintén Eb-re készülő szlovák labdarúgó-válogatott 1-1-es döntetlent játszott Bulgáriával. A szlovákok gólját a dunaszerdahelyi születésű Bénes László szerezte, aki negyedik válogatott meccsén először volt eredményes.

A 23 éves középpályás 2011 és 2015 között a Győri ETO utánpótlásában nevelkedett, majd a Borussia Mönchengladbach, a Holstein Kiel és az FC Augsburg felnőtt csapatában szerepelt.