A következő élő közvetítés része Gyönyörű góllal maradt életben az oroszok Eb-álma

Gyönyörű góllal maradtak életben az oroszok

EVGENIA NOVOZHENINA / POOL / AFP

Oroszország 1-0-ra verte Finnországot az Európa-bajnokság B csoportjának második fordulójában. A meccs elején Pohjanpalo fejesével a finnek kerültek előnybe, de a videózás után les miatt elvették a gólt. Az első félidő élvezetes játékot hozott, az oroszoknál volt többet a labda, de a finnek is veszélyes ellentámadásokat vezettek. Végül a játékrész hosszabbításában Alekszej Mirancsuk látványos góljával megszerezte a vezetést a hazai pályán játszó orosz csapat. A finnek jól kezdték a második félidőt, de aztán a visszahúzódó oroszokkal nem tudtak mit kezdeni, így maradt az 1-0. Mindkét csapatnak három pontja van két kör után. A csoport másik meccsét, a belga-dán összecsapást csütörtökön rendezik.