A következő élő közvetítés része Csak negyedórát fociztak a horvátok a csehek ellen, de egy pontjuk így is lett

Perisic nagy góljával megvan a horvátok első pontja

Petr David Josek / POOL / AFP

1-1-es döntetlent játszott Horvátország és Csehország az Európa-bajnokság D csoportjának második fordulójában. A csehek egy videózás után megadott 11-essel szereztek vezetést, Lovren könyökkel orrba vágta egy szögletnél a vele együtt felugró Schicket, a spanyol bírónál pedig ez büntetőt ért, amit Schick belőtt. A cseh csatár három góljával átvette a vezetést a góllövőlistán. A második félidőt aztán viharosan kezdték a horvátok, Perisic óriási gólt lőtt, és ezzel sorozatban a negyedik nagy tornáján volt eredményes. A horvát gól után egy negyedórára felpörgött a meccs, de a második félidő második felében mindkét csapat kifogyott a kreativitásból, így maradt az 1-1. A horvátoknak 1, a cseheknek 4 pontjuk van két kör után.